"...Odpowiedni Kierownik dla Twojej Inwestycji..."

Projekty, Nadzory Budowlane, Instalacje Elektryczne, Gazowe, Wodne, Kanalizacje, Świadectwa Energetyczne.

O firmie.

Witam!

Główna dziedziną działalności mojej firmy są nadzory budowlane.

W 2008 roku ukończyłem studia na Politechnice Częstochowskiej Wydział Budownictwa i uzyskałem tytuł mgr inż. budownictwa. Od tego momentu rozpocząłem zdobywanie doświadczenia zawodowego realizując jako inżynier budowy liczne inwestycje w ramach zamówień publicznych.

Brałem pełny udział przy realizacjach dużych obiektów budowlanych jak centra handlowe, osiedla mieszkaniowe, obiekty przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej i domki jednorodzinne.

Zdobyte doświadczenie zawodowe przyczyniło się do zdania państwowego egzaminu i pozwoliło mi uzyskać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń.

W 2010 roku założyłem działalność gospodarczą w zakresie nadzorów budowlanych, którą prowadzę do chwili obecnej.

Współpracuję z :

• klientami indywidualnymi,

• inwestorami,

• zarządcami i właścicieli budynków.

Moja firma od wielu lat współpracuje Przedsiębiorstwem Remontowo Budowlanym STEBUD, która została założona 1983 roku przez obecnego właściciela Stefana Pustelnika. PRB STEBUD prowadzi kompleksową działalność we wszelkich dziedzinach branży budowlanej. Dysponuje solidną bazą sprzętową, jak również wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje.

Jak mogę Ci pomóc ?